حریق نزدیک به 20 تن مواد مخدر در نیمروز

نزدیک به 20 تن مواد مخدر و مشروبات الکی امروز در نیمروز به آتش کشیده شد.
این مواد كه در طي سال گذشته از سوي پوليس نیمروز و تشريك مساعي ساير ارگان هاي امنيتي كشف و ضبط شده بود، صبح امروز با حضور لوي پاسوال بازمحمد احمدي معين وزارت مبارزه با موادمخدر و هیئت همراه شان، روسای دوایرنظامی و ملکی و اعضای شورای ولایتی درغرب ميدان هوايي جدید نیمروزبه آتش كشيده شد.
مل پاسوال خواجه جیلانی ابوبکر قوماندان امنیه نیمروز گفت: نیروهای امنیتی همواره به خاطر تامین امنیت و مبارزه با قاچاق مواد مخدر سعی و تلاش نموده و از مردم نیز خواست تا در این زمنیه با نیروهای امنیتی همکاری نمایند.
لوي پاسوال بازمحمد احمدي معين وزارت مبارزه با موادمخدر دستاوردهای نیروهای امنیتی در نیمروز را قابل تقدیر دانسته و براي جلوگيري از قاچاق موادمخدر خواهان توجه جدي بيشتر مسئولان پوليس نیمروز را در اين زمينه شد.
باز محمد ناصر رئيس شوراي ولايتي نيز ضمن صحبتي به نمايندگي از مردم تلاش هاي نيروهاي امنیتی را قابل قدر دانسته و در کنار نیروهای امنیتی در تامین امنیت همکاری خواهند نمود .
در پایان این مراسم، معینیت مبارزه علیه مواد مخدر با اهدای نشان آن اداره به قوماندان امنیه و لوح سپاس به دوتن از افسران مدیریت مبارزه علیه مواد مخدر نیمروز در امرکشف و ضبط مواد مخدر را مورد تمجید قرار داد.